Phoenixknight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Phoenixknight

Un forum rpg pentru toate varstele!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O seara de tristete

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:12 pm

La o masa particulara a unui restaurant din centrul orasului,figura blonda a lui Scarlet parea a se ascunde in spatele materialului vaporos al rochiei si al machiajului puternic.


Ultima editare efectuata de catre Scarlet O'Hara in Dum Mar 15, 2009 11:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:14 pm

am intrat si m-am asezat la aceeasi masa.O priveam zambind vesela .am inceput sa o "analizez".
-Ma bucur ca iti arati interesul pentru compania mea.
Sus In jos
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:20 pm

-Ce te face sa crezi acest lucru?intreba Scarlet comandandu-si inca o bautura si privind in directia lui Noko.
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:22 pm

-M-ai invitat aici , si ai tinut ca acest lucru sa fie secret .Draga mea ,scuza-ma daca ti se pare ca sunt obraznica . si am privit-o fix in ochi zambindu-i tandru
Sus In jos
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:26 pm

Scarlet afisa inca o data un zambet usor acru si,imediat ce ii veni bautura o gusta inchizand pentru o clipa ochii.
-Nu stiu daca ai inteles scopul invitatie mele aici,insa as vrea sa clarific ceva.Am preferat ca totul sa ramana secret din motive personale,asa ca nu as vrea sa discut despre acest lucru.
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:27 pm

-Va rog sa imi spuneti motivul venirii mele aici ,miss Scarlet . zise ea dandu-i de pe frunte cateva suvite rebele
Sus In jos
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyDum Mar 15, 2009 7:31 pm

Scarlet zambi atunci cand simti atingerea fina a degetelor fetei pe fruntea ei si,dupa cateva clipe de tacere vorbi pe acelasi ton in care se ascundeau oboseala si suferinta deopotriva.
-Motivul venirii dumneavoastra aici?Nu stiu daca am vreun motiv anume.Dupa cum bine stiti,aceasta nu este lumea mea natala.Cum de asemenea nu apartin nici celei Medievale.Oricum,de ceva vreme mi-am petrecut serile aici,asa ca am ajuns la concluzia ca am nevoie de compania cuiva.
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 3:38 pm

-Exact cum credeam .am zis eu incet coborandu-mi mana de pe fruntea ei pana ce am ajuns sa mangai obrajii fini
Sus In jos
Ryuu Ken
Cavaler-incepator
Ryuu Ken


masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Data de inscriere : 16/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 6:19 pm

Ken aparu la masa .
- Vino cu mine daca vrei sa traiest ! zise Ken apucand-o pe Scarlet de mana .
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 6:20 pm

-Vrei tu sa mai traiesti?zise noko teleportandu-se in spatele lui si punandu-i cutitul la gat
Sus In jos
Ryuu Ken
Cavaler-incepator
Ryuu Ken


masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Data de inscriere : 16/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 6:21 pm

Ken o atinse pe Noko pe mana si carnea ei incepu sa arda .
- Dar tu ? intreba Ken indiferent topind cutitul .
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 6:32 pm

-Poti face ce vrei dar imi poti spune ce ai cu ea?Ii vrei sangele ,sau altceva? Tipic pentru un mojic precum tine.
Sus In jos
Ryuu Ken
Cavaler-incepator
Ryuu Ken


masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Data de inscriere : 16/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 6:35 pm

Ken o pocni propulsand-o in perete .
- Vreau sa o protejez . Acum dispari , zIse el nervos .
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 7:08 pm

-Vai , mister raceala s-a indragostit .Daca eram in locul tau nici nu ma gandeam la tristete , la dragoste ,viata moarte .Eram doar eu si cei pe care trebuie sa ii iau .Dar se pare ca nu intelegi ce esti .
Mi-am strans mai bine esarfa mov in jurul gatului apoi am plecat oftand.
-dar ma rog.Nu ma interesati nici unul.Mademoiselle Scarlet ,excusez-moi pentru acest incident neplacut.
Si am iesit plictisita si indiferenta
Sus In jos
Ryuu Ken
Cavaler-incepator
Ryuu Ken


masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Data de inscriere : 16/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 7:12 pm

Nu esti in locul meu ! Si nu sunt indragostit . MA va ajuta in viitor si am nevoie de ea in viata .
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 7:16 pm

-"Daca el zice...Dar a auzit ..nu ma intereseaza ei sau ceilalti .Nu ma intereseaza nici de soarta mea sau a altcuiva ..inafara de a ...celor doi..."
Sus In jos
Ryuu Ken
Cavaler-incepator
Ryuu Ken


masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Data de inscriere : 16/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 7:24 pm

Ken se intoarse rapid catre Scarlet si o prinse de mana .
Sus In jos
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyLun Mar 16, 2009 9:26 pm

Scarlet privi inmarmurita scena ce se desfasurase timp de cateva clipe in fata ei.Nu se stie de ce,insa totul o luase prin surprindere.Pentru o secunda lasase garda jos si acest lucru avusese urmari groaznice.
Cum insa fata nu avea timp sa isi analizeze amestecul ciudat de sentimente din suflet,se ridica repede de pe scaun si ii arunca o privise nervoasa baiatului,adresandu-i-se pe un ton fortat.
-Ce e cu tine?!Si cine te crezi sa te comporti astfel?!intreba blonda in vreme ce glasu-i pana mai adineauri dulceag capata deodata o nuanta de furie.
Dupa ce spuse toate acestea,aproape instantaneu,Scarlet isi indrepta privirea spre Noko.
Sus In jos
Ryuu Ken
Cavaler-incepator
Ryuu Ken


masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 28
Data de inscriere : 16/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMar Mar 17, 2009 1:48 pm

Uite ce e ! Nu am timp de explicatii ! Vino cu mine acum daca vrei sa traiesti ! zise Ken .
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMar Mar 17, 2009 3:53 pm

-"Si de ce ar urma un demon ca tine ? "
Sus In jos
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMar Mar 17, 2009 9:02 pm

-In primul rand,nu te cunosc,zise fata pe un ton taois.Si apoi,mi-ai dat destule bataie de cap in seara aceasta incat sa ma convingi ca nu mai am chef de alte probleme,continua Scarlet mergand spre Noko.Sa inteleg si eu deci ... voi doi va cunoasteti?intreba ea privind-o pe bruneta.


Ultima editare efectuata de catre Scarlet O'Hara in Mier Mar 18, 2009 9:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Noko
cetatean-incepator
Noko


feminin
Numarul mesajelor : 671
Varsta : 27
Localizare : Nicaieri si oriunde
Data de inscriere : 15/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMier Mar 18, 2009 2:23 pm

-Mda...dau de asta mai mereu ,parca ar fi umbra mea .E ken , Necuratul in persoana , la propiu .i-am zis eu lui Scarlet pe un ton obosit
Sus In jos
Fujiko_Amori
cetatean-incepator
Fujiko_Amori


feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 26
Data de inscriere : 17/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMier Mar 18, 2009 3:10 pm

-inca un demon? Se auzi vocea lui Amori.
Sus In jos
Scarlet O'Hara
cavaler-avansat
Scarlet O'Hara


feminin
Numarul mesajelor : 707
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...
Stare de spirit : So sad
Data de inscriere : 13/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMier Mar 18, 2009 9:24 pm

-Deci,observ ca te-a cam interesat persoana mea,din moment ce vad ca ai descoperit ca sunt demon.Da,este adevarat?Exista vreo problema cu acest aspect?intreba Scarlet privindu-l taois pe Ken si sperand ca Noko sa o "salveze" in vreun fel sau altul de acest dialog total inutil.
Sus In jos
Fujiko_Amori
cetatean-incepator
Fujiko_Amori


feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 26
Data de inscriere : 17/03/2009

O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete EmptyMier Mar 18, 2009 10:08 pm

Se apropie de ceilalti.

-Ce naiba se petrece?
Sus In jos
Continut sponsorizat





O seara de tristete Empty
MesajSubiect: Re: O seara de tristete   O seara de tristete Empty

Sus In jos
 
O seara de tristete
Sus 
Pagina 1 din 21Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» O seara in club
» O seara departe de casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Phoenixknight :: Prezentul :: Orasul :: Restaurante-
Mergi direct la: